Technické vybavení | COPY HOME (design studio)

Tiskové stroje

V naší provozovně využíváme nejmodernější technologie tisku a dokončovacích zařízení. Produkční tisk zajišťujeme na tiskovém zařízení Konica Minolta 1060L, velkoplošný barevný tisk na plotteru Mimaki CJV 360, tisková role šíře 160cm, včetně řezací hlavy, velkoplošný tisk a kopírování, včetně barevného skenování na stroji KIP 7170, expresní tisk, kopírování a skenování na tiskovém zařízení Konica Minolta BizzHub C452. Dále skenujeme fotografie, diapozitivy a negativy ve vysokém rozlišení až 1200DPi na zařízení Epson.

Nedílnou součástí jsou dokončovací řezací, bigovací a perforovací stroje Uschida AeroCut, stolové řezačky EBA, kolečkové řezačky do šíře 200cm, vazače Renz pro kovovou i plastovou vazbu, stroje pro kapsovou laminaci, termovazbu, sešívací stroj pro vazbu V1, očkovací lis pro bannery a další nutné ruční vybavení pro pokrytí poptávky.

Disponujeme vybavením na sublimační potisk textilu, hrnků a půllitrů, včetný rovných ploch do velikosti 40x30 cm.

HW a SW

Hardwarové vybavení je založené na platformě Intel, operačních systému Windows a OS X. Poradíme si tedy s "okny" i "jablkem", nově testujeme využití Ubuntu, zejména pro jednoduchost reinstalace.

SW pro grafické zpracování používáme od společnosti Zonner a Adobe, v případě potřeby jsme schopni načíst podklady i jiných SW.

Naše vybavení


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Nastavení fotogalerie

uživatelský obsah - vždy jako poslední článek!!!

PO - PÁ 8:00 - 16.00 hod

+420 326 210 222

info@copyhome.cz

COPY HOME (design studio)