Plakáty | COPY HOME (design studio)

Příprava

Naše grafické studio Vám zpracuje naše vlastní nebo Vámi dodané podklady pro velkoplošný tisk plakátů. Grafické návrhy a realizace je doménou našeho studia, cenová nabídka Vám bude vyhotovena při zadání Vašeho požadavku na velkoplošný plakát.

Tisk a instalace

Pro tisk plakátů používáme různé druhy rolových papírů, nejčastěji doporučujeme Poster Paper 135gr., který vyniká po potištění výborným kontrastem a stálostí barev. K dispozici jsou vzorníky různých typů papírů, které jsou vhodné tento typ prezentace. Plakáty si u nás můžete objednat od návrhu, přes tisk až po realizaci instalace. Jsme schopni plakáty umístit do našich informačních a reklamních systémů a zajistit jejich prezentaci. Více informací se dozvíte na naší provozovně osobně, e-mailem nebo v sekci PREZENTAČNÍ SYSTÉMY na našich stránkách.

Pro déle trvající instalace, doporučujeme papír 150gr., který má znatelně lepší parametry, vzhledem k stálejšímu zachování vlastností.

V případě poptávky nám zašlete email.

Vysvětlivky

 V případě tisku 31 a více ks, Vám cenu spočítáme individuálně. Ceny jsou bez personalizace a grafických prací, uvedené včetně platné sazby DPH, ve výši 21%. Více informací získáte na naší provozovně nebo si je můžete vyžádat e-mailem, event. telefonicky.

Pokud se zaregistrujete "ZDE", získáte slevovou kartu pro rok 2016 ve výši 5% z každé uskutečněné objednávky.

uživatelský obsah - vždy jako poslední článek!!!

PO - PÁ 8:00 - 16.00 hod

+420 326 210 222

info@copyhome.cz

COPY HOME (design studio)