Plakáty | COPY HOME (design studio)

Příprava

Naše grafické studio Vám zpracuje naše vlastní nebo Vámi dodané podklady pro velkoplošný tisk plakátů. Grafické návrhy a realizace je doménou našeho studia, cenová nabídka Vám bude vyhotovena při zadání Vašeho požadavku na velkoplošný plakát.

Tisk a instalace

Pro tisk plakátů používáme různé druhy rolových papírů, nejčastěji doporučujeme Poster Paper 135gr., který vyniká po potištění výborným kontrastem a stálostí barev. K dispozici jsou vzorníky různých typů papírů, které jsou vhodné tento typ prezentace. Plakáty si u nás můžete objednat od návrhu, přes tisk až po realizaci instalace. Jsme schopni plakáty umístit do našich informačních a reklamních systémů a zajistit jejich prezentaci. Více informací se dozvíte na naší provozovně osobně, e-mailem nebo v sekci PREZENTAČNÍ SYSTÉMY na našich stránkách.

Pro déle trvající instalace, doporučujeme papír 150gr., který má znatelně lepší parametry, vzhledem k stálejšímu zachování vlastností. V případě, že je třeba "oživit" nebo "vylepšit" grafiku tiskem, doporučujeme tisk s rozlišením 720x1440 dpi, víceprůchody a jednosměrně. Pomocí této tiskové techniky, jsme schopni výrazně zvýšit tiskovou kvalitu, i méně kvalitních tiskových podkladů.

Plakáty A2, A1, A0

Plakátový papír
 720dpi  
  A2 A1 A0
cena za kus    128,00 Kč    208,00 Kč    309,00 Kč
při odběru většího počtu kusů bude cena stanovena individuálně

Příplatek za tisk 1440dpi = +30%
Příplatek při pokrytí papíru nad 50% = +30%
Tištěno na stroji MIMAKI, nerozlišuje se barva, pouze rozlišení a pokrytí

Tisk černobílých plakátů

Monochromatická, bezdřevý ofset 80gr.
  tisk, kopie B&W
  A2 A1 A0
cena za kus      38,00 Kč      58,00 Kč      88,00 Kč
Pokrytí do 20%

Při větším počtu kusů máme individuální ceny.

Poptávka

Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel sedmnáct a třináct 

Vysvětlivky

 V případě tisku 31 a více ks, Vám cenu spočítáme individuálně. Ceny jsou bez personalizace a grafických prací, uvedené včetně platné sazby DPH, ve výši 21%. Více informací získáte na naší provozovně nebo si je můžete vyžádat e-mailem, event. telefonicky.

Pokud se zaregistrujete "ZDE", získáte slevovou kartu pro rok 2016 ve výši 5% z každé uskutečněné objednávky.

uživatelský obsah - vždy jako poslední článek!!!

PO - PÁ 8:00 - 16.00 hod

+420 326 210 222

info@copyhome.cz

COPY HOME (design studio)